Computer-themaochtend
Hillegom – Op woensdag 6 januari 2016 organiseert Welzijn Hillegom een computer-themaochtend rondom het onderwerp “Uw Personal Computer gebruiken”. De computer-themaochtend vindt plaats in Ontmoetingscentrum ‘t Pluspunt aan het Henri Dunantplein 28 in Hillegom. De ochtend start om 10.00 uur en duurt tot 12.00 uur.
Deze ochtend staat in het thema van computerverkenning. Hoe werkt de printer/scanner, een mailprogramma en hoe kunnen foto’s gedeeld worden in de cloud. Maar ook hoe je met meerdere mensen in een huishouden de computer zo effectief mogelijk kunt gebruiken.
Deelname aan de themaochtend is gratis. Meer informatie is verkrijgbaar bij Welzijn Hillegom, Marian Zirkzee, 0252 – 519700.
Lees ook:
Nieuws
Afscheid basisschool De Giraf
Dat was het dan. Afgelopen vrijdag vond de laatste weekafsluiting plaats in basisschool De Giraf in...
Nieuws
Kertstkaartenactie Scouting Tjarda
Hillegom – Het is weer tijd voor de jaarlijkse kerstkaarten actie! Maak anderen blij met een...
Nieuws
ValOpShop-bus 17 december in Hillegom
Het promoteam van de ValOpShop staat met hun bus op woensdag 17 december van 18.00 tot 21.30 uur in...
Nieuws
3 mavo van Leeuwenhorst in actie voor Voedselbank Hillegom
Hillegom – Leerlingen van het Teylingen College Leeuwenhorst in Noordwijkerhout hebben een...


